Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/dreamingmoon.com.pl/includes/menu.inc).

Keratyna idealne wsparcie dla fryzury

Ostatnio dodane

Czym jest keratyna? Jest to proteina, które wchodzi w skład budowy nie tylko owłosienia, ale także paznokci. Naruszenie naskórka, duża łamliwość włosów, plamy na paznokciach i ich łamliwość może sugerować deficyt keratyny. Na rynku powszechne są specjalne remedia z keratyną hydrolizowaną, której celem jest uzupełnienie deficytu większości naturalnych składników owłosienia czy paznokci. Regularne przyjmowanie tych preparatów zagwarantuje odbudowę uszkodzonych włosów, polepszy ich barwę.


skóra
Author: MEDIA WNET
Source: http://www.flickr.com
Keratynowa odbudowa włosów, keratynowe kręcenie włosów to przykłady zastosowania keratyny przy pielęgnacji włosów. Odwiedź stronę KereatinPolska Keratyna do prostowania włosów czy ich odbudowy jest stosowana przez większość salonów fryzjerskich. Co to jest keratynowa odbudowa włosów? Jest to nieskomplikowany zabieg, który powinien być wykonany przez fachowca. Najpierw fryzjer musi umyć włosy specjalnym oczyszczającym szamponem, którego celem jest otworzenie łuski włosa. Następnie na każde pasmo nałożona jest płynna keratyna, która na włosach musi pozostać około kwadransa. W następnej kolejności włosy są suszone i wyprostowywane prostownicą, dlatego, że wysoka temperatura umożliwia przeniknięcie keratyny do środka włosa.

Rzetelna informacja z www przyda się na każdym kroku. Więc zapraszamy do przeczytania naszego nowego wpisu. Odnajdziesz go pod poniższym linkiem.

Pod koniec włosy są myte i ułożone wedle woli klientki. Keratyna do prostowania włosów to kolejna funkcja. Zadaniem zabiegu jest regeneracja składu włosa, ale także jego wygładzenie i dostarczenie składników odżywczych.


Keratynowe kręcenie włosów czy keratynowa odbudowa włosów to tylko przykładowe działania pielęgnacyjne na włosy. Jakie funkcje jeszcze posiada keratyna? Głównie keratyna umacnia włosy, zwiększa również ich objętość. Włosy stają się nasycone, lśniące i lekkie. Keratyna oddziałuje na odbudowę końcówek. Terapia zalecana jest osobom po trwałej ondulacji, ponieważ, dlatego, że keratyna wydłuża skręt. Po całkowitej terapii włosy są wytrzymalsze na wszelkie uszkodzenia mechaniczne. Keratyna jest jak ochrona dla włosów, która niweluje negatywne działanie promieni UV i wiatru. Keratyna to nie tylko kuracja dla włosów,ale również dla paznokci, ponieważ utwardza i pogrubia płytkę paznokcia. Dzięki keratynie w lakierach do paznokci czy kremach do dłoni naskórek wokół paznokci jest nawilżony, znikają przebarwienia i uszkodzenia. Keratyna powoduje również, że włosy są jaśniejsze przynajmniej o jeden ton.