Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/dreamingmoon.com.pl/includes/menu.inc).

Sposoby na usunięcie cellulitu

Ostatnio dodane

Wraz z coraz cieplejszymi dniami na ulicach zaczynają pojawiać się kobiety w ubraniach odsłaniających coraz więcej. Wiele kobiet ma natomiast z tym spory problem. Jak pokazują badania, w zasadzie co druga kobieta boryka się z cellulitem, czyli nagromadzającym się tłuszczem, który wygląda dość nieestetycznie.Często cellulit sprawia, że kobieta wstydzi się zaprezentować nie tylko w krótszych spodenkach czy spódnicy, ale w praktyce w ogóle unika odsłaniania swoich ud i brzucha, jako że są to rejony najbardziej podatne na występowanie tak zwanej pomarańczowej skórki.

Jak można zniwelować cellulit? Zazwyczaj panie kupują dedykowane balsamy dostępne w zasadzie w każdej drogerii. Są to różnego rodzaju kremy wzbogacone między innymi o składniki z zielonej herbaty czy też kawy, umożliwiające ujędrnianie skóry i równocześnie modelowanie sylwetki.

Przygotowaliśmy dla Ciebie niezwykle interesujący artykuł, zatem nie czekaj dłużej tylko odwiedź nas, a na pewno znajdziesz ciekawe informacje na omawiany temat.

Tego rodzaju preparaty są dość tanie i powszechnie dostępne, więc nic dziwnego, że kobiety chętnie po nie sięgają. Badania potwierdzają ich pozytywny wpływ, jednak w niektórych przypadkach może się okazać, że najbardziej intensywnie działający balsam nie pomoże w usunięciu zaawansowanego cellulitu.


skóra - wyobrażenie
Author: Adam Mirowski
Source: http://www.flickr.com
Czasem takie kremy są również nie polecane ze względów zdrowotnych, chociażby w sytuacji, gdy osoba ma kłopoty z krążeniem. Dodatkowo, należy przyznać, że ujędrnianie skóry wykorzystując balsamy jest dość pracochłonne i wymaga dużej cierpliwości. Alternatywą dla ludzi, którzy nie mają cierpliwości do używania tego typu preparatów jest zabieg na cellulit. Jest to bez wątpienia szybsze rozwiązanie na usunięcie pomarańczowej skórki i bardziej efektywne. Wymaga jednak większego nakładu pieniężnego.

Taki zabieg na cellulit musi być wykonywany przez odpowiednio przeszkolone osoby i polega na działaniu na skórę laserami, ultradźwiękami jak również rozmaitego rodzaju masażami.wizerunek - skóra
Author: Lindz Graham
Source: http://www.flickr.com
Tego rodzaju zabiegi są polecane przede wszystkim osobom, które mają mocno widoczny cellulit i jest to dla nich jedyna droga do pozbycia się tego problemu. Modelowanie sylwetki Warszawa można zrealizować również z udziałem systematycznych ćwiczeń, jednak podobnie jak stosowanie kremów antycellulitowych jest to dosyć żmudne i czasochłonne, dlatego potrzeba na to znacznie więcej czasu i zaangażowania. Więcej na stronie .