skład

Ostatnio dodane

Jak wyleczyć trądzik młodzieńczy? Czy choroba ta odnosi się do tylko nastolatków?

trądzik
Author: Fotolia
Source: Fotolia
Dużo nastolatków męczy się z niedoskonałościami skórnymi. Skąd to się bierze? W wielu przypadkach bywa to następstwo złej diety , a także zmian hormonów. Leczenie trądziku młodzieńczego bywa bardzo męczące i czasochłonne. W zależności od rodzaju skóry warto zakupić takowe kosmetyki, które nie pogorszą jej stanu.

Kremy naturalne korzystają tylko naturalne składniki

Kaczuszka
Author: Koen Van den Eeckhout
Source: http://www.flickr.com
Znacznie częściej wydajemy sobie sprawę, że to co jemy i z czego używamy, prezentuje niesamowity wpływ na nasze ciało oraz samopoczucie. Z tego powodu także coraz znaczniejszym powodzeniem szczycą się kremy naturalne, do produkcji których wykorzystuje się jedynie naturalne preparaty oferowane przez naturę, a ignoruje się wszystkie typy chemicznych ulepszaczy.

Naturalne kosmetyki do pielęgnacji skóry twarzy

źródło
Author: Stefano Montagner
Source: http://www.flickr.com
W jaki sposób poprawnie dbać w swoją skórę?Obecnie obserwujemy modę na dosłownie wszystko, co w swej nazwie zawiera określenie eko. Określenie to, obecne na paczkach wielu produktów działa niezwykle zachęcająco na przyszłych klientów.


Większość z nas na pewno łączy je z produktami mającymi przede wszystkim zastosowanie w sektorze spożywczym, jednakże obecnie trend na eko zaczyna rządzić także w Kosmetologii.

Sposoby na usunięcie cellulitu

wizerunek - skóra
Author: Lindz Graham
Source: http://www.flickr.com
Gdy mają miejsce coraz cieplejsze dniami na ulicach zaczynają pojawiać się kobiety w ubraniach odsłaniających coraz więcej. Wiele kobiet ma jednak z tym duży problem. Jak wskazują badania, praktycznie co druga kobieta ma cellulit, czyli nadmiar tłuszczu, który wygląda bardzo nieestetycznie.

Twoje ręce wymagają odpowiedniej pielęgnacji, żeby miały szansę zachować piękny wygląd. Zatroszcz się o nie z preparatami świetnej jakości

krem do rąk
Author: Nirvana Melo
Source: http://www.flickr.com
Każdego dnia skóra dłoni bywa narażona na kontakt ze szkodliwymi czynnikami, które potrafią ją wysuszać i zniszczyć. To właśnie przez nie dłonie robią się nieprzyjemne w dotyku, spierzchnięte oraz zaczerwienione.